Bydgoski catering okolicznościowy zwycięzcą międzynarodowego konkursu kulinarnego

W zeszłym tygodniu 24-ego stycznia, w Berlinie odbył się znany na całym świecie kulinarny konkurs. Konkurs obejmował kilka kategorii, a kucharzy oceniali najlepsi szefowie kuchni z różnych krajów oraz przedstawiciele przewodników Michelin, o których gwiazdki tak bardzo zabiegają restauratorzy. W jednej z kategorii konkursu nasza polska drużyna z Bydgoszczy odniosła wielki sukces!

Wygrana bydgoskiego zespołu kucharzy była zdecydowanie zasłużona

catering okolicznościowy w BydgoszczyJedną z konkurencji, która pojawiła się w programie tego kulinarnego konkursu dopiero kilka lat temu było zespołowe gotowanie, które polegało na przygotowaniu jak najlepszego menu składającego się z aż pięciu potraw. Oczywiście jako, że było to zadanie grupowe to każda z potraw musiała zostać przygotowana dla kilkunastu gości. Wygraną w tej konkurencji zgarnęli polscy kucharze. I to wcale nie tacy, którzy pracują w drogiej, eleganckiej restauracji, a grupa kucharzy, którzy na co dzień prowadzą catering okolicznościowy w Bydgoszczy oraz małą restaurację. To niesamowite jak bardzo utalentowani są to kucharze. Zachwycili oni jury swoją interpretacji polskiej kuchni w bardziej nowoczesnym wydaniu. Jak sami wspomnieli bardzo lubią polską kuchnie i uważają ją za najsmaczniejszą na świecie. Również w swojej restauracji i oferowanym przez nim cateringu starają się podawać potrawy smaczne ale ciekawe, takie których ich klienci nie jedzą na co dzień, a przynajmniej nie w takiej odsłonie jaką proponują oni.

Możemy być naprawdę dumni z wszystkich polskich kucharzy, którzy wzięli udział w tym konkursie, nie tylko tych którzy wygrali konkurencję zespołową. Polska kuchnia naprawdę spodobała się jurorom tego konkursu. Warto również wspomnieć, że ta wygrana pokazuje, że poziom gotowania i restauracji oraz oczywiście tez cateringu bardzo się zmienił w ciągu ostatnich kilkunastu lat i jest na coraz wyższym poziomie.